Ad van Pelt
Skip Navigation Links ach en Mozartfestival - usici

De volgende musici hebben werken van Bach uitgevoerd (tijdens het Bachfestival):

INSTRUMENT      MUSICI
Blokfluit Lydia Bom, Clémence Comte, Eline Faber, Marianne Heeres, Marlies van der Meer, Aleid Middelkoop, Paula Roks, Pauline Schenkelaars, Hanna Schouten, Mario Topper, Helma Vanhommerig, Onno Verschoor, Geertje van Wijngaarden, Johanneke de Wit
Fluit Anneke Bangma, Arjanne Bruggeman, Machteld Caryevschi, Anita van Dijk, Daniëlle van Dijken, Jolanda van den Dool, Hennie van Egmond, Marilien Geuze, Anneke van der Gouwe, Marijke Grootendorst, Marlies van der Have, Esther Kleinveld, Nancy Latour, Liselotte Kuling, Anke Mossink, Lydia van Mourik, Gerdine van Pelt, Floor Potters, Arie Ravesloot, Marion Reijm, Davida Roodhorst, Anna Sneep, Coralien Vierstra, Barbara Wijker (CH), Marjolein van Zoelen
Altfluit Machteld Boekelo
Basfluit Els Wieringa
Traverso Isabelle Lamfalussy, Mirjam van der Maas, Marjon Moonen, Gerdien Romeijn, Reiko Tsuiki, Remko van der Vegt
Hobo Vincent van Ballegooyen, Marieke de Bel, Wouter van den Broek, Annette Holtkamp, Paul van der Linden, Anja van der Maten, Annelies van Zutphen
Barokhobo Ofer Frenkel, Lucas van Helsdingen, Peter Tabori, Helen Tilmanns, Mario Topper, Onno Verschoor, Johanneke de Wit
Oboe da caccia Ofer Frenkel, Helen Tilmanns, Mario Topper
Oboe d'amore Renze Feitsma, Anja van der Maten, Onno Verschoor
Klarinet Eline van der Bijl
Fagot Willem Auping, Henriëtte Bakker, Kees Hoek, Norbert Kunst, Ronald Moelker, Yukiko Murakami
Saxofoon Peter Bastmeijer, Hans Brugman, Björn van Eijk, Anneleen Kaptein, Jorien Launsbach, Ferdi Schukking, Rein Souwerbren, Piet Vermeulen
Trompet Cock de Jeu, David Kjar, Cyrille van Poucke, Geerten Rooze, Samuel Schelling, Susan Williams
Baroktrompet Reijer Dorresteijn, Nicholas Emmerson, Ralph Hensen, Leon Jaminon, Thom Lowe, Marcel Mooibroek
Hoorn Harry Hoegee
Viool Jos van der Bent, Jantine Boogaard, Anneke Both, Nico Brandon, Christine Bruggeman, Roberto Chrisafulli, Jan Pieter van Coolwijk, Geerten Jan van Dijk, Lucja Domski, Annette van Dooijeweert, Thirza van Driel, Emmie Duijzer, Bas Egberts, Heidi Erbrich, Elin Eriksson, Nelleke van Gelder, Maaike Gerritsen, Rineke de Groot, Marieke van der Gouwe, Gijs van der Grinten, Anna Sophia Hartog-Skorobogatova, Margriet Haveman, Joanne Haverhals, Marianne Heijmans, Anna Hiemstra, Kees Hilhorst, Willemien van der Hoek-Veldman, Mariëtte Holtrop, Ruth Houtman, Anouck Huybers, Sanne Jonker, Anfisa Kalinina, Esther Kats, Nynke Lambooy, Aria Lehtipuu, Hanneke Merkens, Tim Molendijk, Frouke Mooij, Andrew van Parijs, Martijn Plomp, Barbara Rehklau, Helmut Riebl, Christa Roest, Thamara Schalk, Jacoba Schouten, Evert Jan Schuur, Martin Sonneveld, Judith Steenbrink, Emmy Stoel, Emmy Storms, Jonathan Talbott, Seija Teeuwen, Simone Vierstra, Eva Visch, Gerlisa Vlok, Ruth Waumans
Viola d'amore Jan Pieter van Coolwijk, Anfisa Kalinina
Altviool Christine Brandenburg, Tamara Dashkov, Jacomijn van Dijke, Bas Egberts, Claire Fahy, Enrique Gomez, Esther Haveman, Greetje van Heezik, Margreet van der Heyden, Niek Iedema, Mercedes León, Paulien Nieuwenhuis, Rocane Rakic, Marcus Rijken, Martine Trouwborst-van Ballegooien, Christobal Urrutia, David Woolfrey, Rachael Yates
Cello Anne-Christine van der Bijl, Esther de Boer, Inja Botden, Janneke Brouwer, Tal Canetti, Otmar van Driel, Nelly Duin, Guus Fabius, Mariëtte Gort, Gadze Heeres, Johannes Hulshof, Detmar Leertouwer, Cassandra Luckhardt, Frits Mooij, Roel Otten, René Pals, Mariëlle Rijkaart, Romke Schram, Isa Schukking, Annika Stjernlöf, Anne-Linde Visser, Joanne Vogel, Frank Wakelkamp
Violoncello
piccolo
Frank Wakelkamp
Viola da gamba Jan Kaldeway, Jan Kamphuis, Els Kluin, Cassandra Luckhardt, Frank Wakelkamp
Contrabas Roberto Fernandez, Michel Fréchina, Jan Hollestelle, Laurens Knoop, Gerrit Lindeboom, Andrew Read, José Sisson, Jos Tieman, Marieke Treur, Hendrik-Jan Wolfert
Gitaar Dijon Groenleer
Theorbe Jan Gruter, Elly van Munster, Michiel Niessen
Klavecimbel Ewald Mauritz, Leo Mauritz, Gerard de Wit
Spinet Dominique Mauritz, Ad van Pelt, Stephen Taylor
Piano Sifra van Ansenwoude, Nathanaël van den Berg, Jeroen Blekkenhorst, Bastiaen Boekelo, Marieke te Boekhorst, Annemarie de Boer, Laurens Boom, Kees Bruggeman, Ton Glissenaar, Mirjam Groenenboom, Charlotte Groenleer, René van Harten, Rob Holleman, Rolf Jonker, Arjan Kerpel, Jaap Kroon, Couzijn van Leeuwen, Caroline Leloux, Lillian Meiring, Jasper Nooren, Selma van Olffen-Tromp, Ad van Pelt, Christiaan van Pelt, Gerrit Jan van Pelt sr. (1927-2006), Willem van Pelt, Emma van Rooijen, Dick Sloof, Cor Sneep, Annefleur Teeuwen, Nicole Verhoek, Evelyn Westra, Dick van Zoelen
Orgel Hugo Bakker, Wilbert Berendsen, Hendrik-Jan de Bie, Jan Boerwinkel, Eric Boot, Richt Bouma, Bram Brandemann, René Broekhoff, Johan Brokking, Kees Bruggeman, Albert van Dam, Koos Damman, Henri Dekker, Mark Diepenhorst, Dick van Dijk, Esther Dijkstra, Pieter Dirksen, Jacques van den Dool, Andries van Eckeveld, Joop Eijkelenboom, Edward De Geest (B), Gerrit Christiaan de Gier, Marco Goud, Ulrike Gronewold-Ruschhaupt (D), Hans van der Gouwe, Jeroen de Haan, Hans van Haeften, Jenneke den Hertog, Wilbert den Hertog, Henk Hilgeman, Rob van der Hilst, René van de Hoef, Bert ten Hoeve (1944-2014), Rob Holleman, Dirk-Jan Honing, Robert Hoogenboom, Kees van Houten, Christiaan Ingelse, Eveline M. Jansen, Theo Jellema, Ronald de Jong, Nico van der Kooij, Ronald Kooijman, Inge van de Lagemaat-Elshout, Gijsbert Lekkerkerker, Geerten Liefting, Jos Moeke, Gert Oost (1942-2009), Kirsten van Os, Henny Oskam, Peter Oskam, Ad van Pelt, Annette Petrick (D), Marnix van der Ploeg, Cees van der Poel, Warno Ruting, Bertie van Sevenbergen, Cor Sneep, Hans Stehouwer, Theo Teunissen, Henk Verhoef, Erick Versloot, Henny Visscher, Hans van Vliet, Herman van Vliet, Bas de Vroome, Sjaak Warnaar, Jan Westhoff, Marcel van Winkelen, Gerard de Wit, Martien van der Zwan
Kistorgel Jan Boerwinkel, Dick van Dijk, David Jansen, Jan Paul de Leeuw, Ewald Mauritz, Leo Mauritz, Ad van Pelt, Ineke Pieters, Stephen Taylor, Arjen Uitbeijerse
Accordeon Leo van Lierop
Beiaard Arie Abbenes, Gideon Bodden, Janno den Engelsman, Klaas de Haan, Jacques Maassen, Bauke Reitsma, Henk Verhoef
Pauken Frank Aarnink, Norbert Pflanzer, Erik Porterman
Sopraan Ingrid Boerwinkel, Esther Burgstra, Iris Giel, Marjolein de Graaff, Marjolein Latour, Valeria Mignaco, Willy Nap, Pia Schütz, Daniëlle Sluymers, Caroline Spanjaard, Marjon Strijk, Marike Verbeek, Geertje van Wijngaarden-Boer, Eva Wilms
Mezzosopraan Eline van der Bijl
Alt Christl Briels, Mariëtte van Dam, Louise de Koning, Myra Kroese, Saskia Kruysse, Annette Stallinga
Countertenor Sytse Buwalda, Jan Kullmann, Enico Luk
Tenor Koert Braches, Sebastian Brouwer, Frank Fritschy, Henk Gunneman, Erik van Halderen, Jelle Leistra, Vincent Lesage, Huub van der Linden, Jules Schaap, Hans van Tent, Dick Valk
Bariton Hans de Borst, Gert Jan Grinwis
Bas Jan Alberts, Peter-Paul van Beekum, Ingwer Bos, Erks Jan Dekker, Jelle Draijer, Joep van Geffen, Jurriaan Grootes, Steven de Knijff, Arnoud Lems, Aart Menke (1934-2011), Matthijs Mesdag, Wim Ritzerfeld, Ernst Vermeulen, Jan-Peter Versteege, Bert van de Wetering
Koren Amersfoort: Gereformeerd Kamerkoor, Bodegraven: Protestants Christelijke Zangvereniging "Revival", Harderwijk: Cantatekoor van de Chr. Oratoriumvereniging Noord-West Veluwe, Harmelen: Chr. Gemengd Koor "Harmelen", Maurik: Mauriks Kamerkoor, Montfoort: Montfoortse Cantorij, Utrecht: Projectkoor Cagoli Altri, Utrechts Bach Collegium, Nieuwerbrug: Chr. Zangvereniging, Waarder: Kurverkoor, Woerden: Cantatekoor, Chr. Oratoriumkoor Woerden, Ev.-Lutherse Cantorij, Flumina ’97, Gemengd koor "Preludium", Hervormd Kerkkoor, Projectkoor, Voces Lauri, Woerdens Dameskoor, Woerdens Kamerkoor, Woerdens Mannenkoor; Zegveld: Chr. Gemengde Zangvereniging "De Lofstem", Zwijndrecht: Kamerkoor Camerate Musicale
Orkesten Barokorkest Ensemble Florilegium, Gouwe Hart Orkest, Instrumentaal Ensemble Intermezzo, Il Concerto Barocco, Utrechts Bach Collegium
Dirigenten Mariëtte Akkerman, Jos Beijer (1970-2011), Willem Blonk, Rigt Damman (1945-2013), Jurriaan Grootes, John van Gulik, Orsolya Gyoker, Jeroen de Haan, Henk Hilgeman, Rob Holleman, Ab Kraaypoel, Itamar Lapid, Hans Leeuwenhage, Leo R. Mauritz, Rutger Mauritz, Jacques van der Meer, Jannes Munneke, Ad van Pelt, Gert Jan van Pelt, Pia Schütz, Wiebe Tilstra, Ronald Threels, André Vis, Gerard de Wit

 De volgende musici voerden werken van Mozart uit (tijdens het Mozartfestival):

INSTRUMENT  MUSICI
Piccolo Anne Verboon
Fluit Anneke Bangma, Christine van den Berg, Elianne van den Bergh, Machteld Boekelo, Sophie van den Bosch, Arjanne Bruggeman, Hilde de Bruijn, Machteld Caryevschi, Elisa van Dam, Amy van Eck, Emma Gol, Lente Hollemans, Elsbeth Hubregtse, Daphne de Jong, Liselotte Kuling, Dianne van Meeuwen, Annebeth Meijer, Carlijn Mossink, Lysanne Oerlemans, Eunice van Pelt-KleinJan, Gerdine van Pelt, Marion Reijm, Lisanne Romijn, Emma Sanders, Marijn Stouthamer, Jobke van Tuijl, Anne Vermeer, Els Wieringa
Altfluit Deborah Veerman
Basfluit Lisa Schapink
Hobo Jessica Gorlee, Helmke Jansen, Paul van der Linden, Anja van der Maten, Peter Tabori
Barokhobo Ofer Frenkel
Klarinet Eline van der Bijl, Kees-Jan Eweg, Joost Hekel, Ineke de Kogel, Erica Langereis, Jan Smits
Bassethoorn Mees Vooren
Saxofoon Hans Brugman, Rein Souwerbren
Fagot Doret Florentin, Kees Hoek, Norbert Kunst
Trompet Mark Geelen, Femke Lunter
Hoorn Albert Dam, Anton Franken (1942-2011), Harry Hoegee, Helen MacDoughall, Erik Nyman (S), Arnold van Poeteren, Johannes Schouten, Bastiaan van Vliet, Erwin Wieringa
Trombone Dennis Close, Willem Gerritsen, Saman Maroofi
Pauken Marten van den Bijlaard
Viool Sjaak Bezemer, Anja van der Bijl, Anna Britala, Laura Bruggen, Jan Pieter van Coolwijk, Lucja Domski, Maartje Eijkhoudt, Caitlin Ensor, Daria Gorban, Elisabeth van Hemert, Ruth Houtman, Sanne Jonker, Jeroen Koster, Nynke Lambooy, Saskia Moerenhout, Martijn Plomp, Barbara Rehklau, Helmut Riebl, Anneke Schimmel, Tinkie Simmer, Jacqueline Versteeg
Altviool Rozemarijn Al, Marleen A-Tjak, Christine Brandenburg, Marjo van den Doel, Claire Fahy, Hester Haveman, Maria Konaka, Simone Vierstra, Jan Willem Vis, David Woolfrey, Marleen Zoutman
Cello Inja Botden, Nelly Duin, Johannes Hulshof, Willemijn Knödler, Annika Stjernlöf, Erik-Jan Verweij, Frank Wakelkamp, Sarah Walder
Contrabas Baruch van Collem, Laurens Knoop, Peter Luit, Lonneke Regter, Silvia Jimenez Soriano, Jos Tieman
Harp Kirsten van den Hoogen
Spinet Ad van Pelt
Piano Sifra van Ansenwoude, Anne Batelaan, Bastiaen Boekelo, Marinus Boekelo, Marieke te Boekhorst, Laurens Boom, Laura Bukkems, Mirjam Groeneboom, René van Harten, René van de Hoef, Dea Jonker, Rolf Jonker, Arja van der Kraats-Vuik, Aline Kuiper, Lilian Meiring, Selma van Olffen-Tromp, Ad van Pelt, Christiaan van Pelt, Marnix van der Ploeg, Vincent Pluimakers, Nicolas van Poucke, Diane Ras, Vincent Sloeserwij, Viviane Sloeserwij, Annefleur Teeuwen, Deborah Veerman, Nicole Verhoek, Gerrie van Voorden
Orgel Mirjam Berendsen-van der Meulen, Bram Brandemann, Koos Damman, Jacques van den Dool, Edward De Geest (B), Ulrike Gronewold-Ruschhaupt (D), Wilbert den Hertog, Henk Hilgeman, Bert ten Hoeve (1944-2014), Christiaan Ingelse, Ad van Pelt, Marnix van der Ploeg, George Pluimakers, Cees van der Poel, Cor Sneep, Jonathan Stam, Erick Versloot, Herman van Vliet
Kistorgel Stephen Taylor
Accordeon Leo van Lierop
Beiaard Gideon Bodden, Gijsbert Kok, Henk Verhoef
Sopraan Iris Giel, Sofija de Jager-Cipusev, Esther Putter, Caroline Stam, Marike Verbeek, Geertje van Wijngaarden
Alt Christl Briels, Myra Kroese
Tenor Gerben Houba, Arco Mandemaker
Bas Joep van Geffen, Robbert Muuse
Koor Woerden: Chr. Oratoriumkoor, Ev.-Lutherse Cantorij, Flumina ’97, Gli Amici, Hervormd Kerkkoor, Woerdens Dameskoor, Woerdens Kamerkoor, Woerdens Mannenkoor
Orkest Barokorkest Florilegium Musicum, Barokorkest Il Concerto Barocco; Gouwe Hart Orkest
Dirigent Willem Blonk, Nico Boom, Jurriaan Grootes, John van Gulik, Ab Kraaypoel, Hans Leeuwenhage, Jacques van der Meer, Ad van Pelt

Bovendien verleenden de volgende musici medewerking aan de concerten van het Bach- en Mozartfestival (zij voerden echter geen werken van Bach of Mozart uit) :

INSTRUMENT MUSICI
Blokfluit Heleen van den Berg, Francina Boogaard, Sanne van Dijke, Amarins Fledderus, Marike van der Graaff, Joanne van der Griendt, Hester Groenleer, Bernetta den Hertog, Carla Jansen, Paul van der Linden, Anne Schouls, Allison Smith, Onno Verschoor
Fluit Rianne van de Beek, Lianne Boele, Louise Bregman, Jomina van Dam, Gonda van Dijk, Romy Doornebal, Martha Goedings, Annemieke Hereijgers, Renny van Hoeij, Annemarie Hoogenboom, Corrine Hoogendoorn, Renske van den Hoven, Rosa Klee, Stella Klee, Marinda Kusters, Lieke Martens, Marlies van der Meer, Ellen Metaal, Timo Pronk, Esther Sparks, Ineke Schalk, Pauline Stomphorst, Elsbeth Treur, Janine Veldhuijzen, Yvonne de Vocht, Marjolein de Wit, Simone Zuethoff
Altfluit Marinda Kusters
Basfluit Machteld Caryevschi
Hobo Ria van den Bosch, Renze Feitsma, Peter Helmantel, Naomi Klarenbeek, Koen van der Leeuw, Irma Metaal
Barokhobo Allison Smith
Klarinet Christiaan Boom, Nino Felbab, Rudi van Hest, Mascha Hoogendoorn, Gerdine Mostert, Gea Plantinga, Laura Rijsewijk, Marieke Verkruisen, Evelien de Vries, Tom Wolfs
Fagot Antoine Janssen, Yvette Tuin
Saxofoon Maaike Gerlsma, Henny Hordijk, Ellen Muys
Trompet Arwin van den Bosch, Jan-Willem van den Bosch, Jochem van den Bosch, Matthijs van den Bosch, Thomas Geerts, Menno Hordijk, Arie Plomp, Johan Carl van Trigt
Bugel Cor van Amerongen
Hoorn Gerhart Drijvers, Jolanda van Esschoten
Trombone Quirijn van den Bijlaard, Katherine Couper, Marcel Hesselink, Piet Hordijk, Daniel Stighäll, Wim Stoffer, Bas van der Werff
Tuba Ad Koolwijk, Sjoerd Kronemeyer
Viool Jenny Admiraal, Wendy Boele, Heleen Delis, Ingrid Dirks, Anu Gehlert, Arjen de Graaf, Eva van der Graaf, Rebecca Huber, Jorge Jimenez, Yura Nakajima, Catharina Oostveen, Giorgos Samoilis, Meritxell Tiana Alsina, Barbara Verhaar, Una Maja Wagner, Chun-Li van Zoelen
Altviool Arjen de Graaf, Sanne Jonker, Tom Moonen, Yura Nakajima, Isaac Poels, Zdenka Prochazkova, Joanne Verweij, Marleen Zoutman
Cello Christiaan van Hemert, Stephanie Hunt, Marjon van de Kuil, Ingrid LeClerq, Joon-Ho Shim, Eric-Jan Verweij, Richard Vos, Pieter van Zoelen
Viola da gamba Marike Tuin
Violone Silvia Jimenez Soriano
Contrabas Teun Godschalk, Jacques van der Meer, Et Anna Peters, Tomoki Sumiya
Gitaar Marin Jonker, George Muishout sr.
Luit Willem Mook
Theorbe Harjo Neutkens
Harp Riëtte Plaisier, Arrianne Schipper, Joost Willemze
Klavecimbel Jérôme Brodin
Piano Caecilia Andriessen, Louis Andriessen, Jelle Aret, Wim van Beek (Bodegraven), Wouter van Belle, Wim Benders, Aleid van den Berg, Josine de Boer, Martijn Boom, Cornelieke Bosland, Louise Bregman, Anna van Brenk, Jefta van Brenk, Sander de Bruijne, Daniël Burgers, Ard van Dam, Henri Dekker, Frank Elshout, Margot Francken, Miloš Gouka, Cocky Griffioen, Dineke Griffioen, Jasmijn Groeneveld, Eva Groeneweg, Marijke Grootendorst, Marjonneke Guiljam, Miranda Guiljam, Sanne den Hartog, Karlijn Hassing, Froukje van Hoeij, Marjo Hoenderdos, Frank Hollander, Thirza Hollander, Joke ter Horst, Florian van Hout, Els van den Hoven, Arianne Huijser-de Kruijf, Srdjana Jovanovic, Arnoud Jonker, Sylwia Kabelski, Lisa van der Kooij, Ad Koolwijk, Carolien Kootwijk, Marieta van der Kraats, Valerie van der Kraats, Joshka Kruisinga, Yvonne Leeftink, Nikita Lievestro, Liesbeth Loeve, Jeroen Lubberhuizen, Wouter Meiring, Sjaak van der Mel, Frederike Nieuwe Weme, Steffie Nieuwendijk, Yuri van Nieuwkerk, Veronic Peijnenburg, Gerdine van Pelt, Florian van der Reijden, CorBert de Rooij, Dorine Schellens, Hanna Schouten, Simon Steggink, Koos van Strien, Tanneke Treur, Floor Uijtewaal, Joëlle Veerman, Nelly Veerman, Mijntje Verkade, Sid Vijn, Esther Visser, Jan Westhoff, Hartwig Willenbrock (D)
Vleugel Emanuel Ax, Gerben Bast, Wouter van Belle, Jeroen Snijder
Orgel Gerben Bast, Wim Benders, Margreet Bik-Huisman, Leo Blankers (1969-2013), Tom Boer (1925-2016), Sander Booij, Carol Bos, Hugo Bosland, Chris Bragg, Erik van Bruggen, Gemma Coebergh, Craig Cramer (USA), Tommy van Doorn, Klaas Doornbos, Ulrike Dressel (D), Arie Elshout, Erik Jan Eradus, Henk C. de Gelder, André de Groen, Rob Goudkuil, Paul Haagsma, Arie Hardijzer, Theo Hes, Jan Geert Heuvelman, Jan-Willem Hueting, Hye-Lin Jo, Sylwia Kabelski, Arjan Kerpel, Lisa van der Kooij, Couzijn van Leeuwen, Geerten Liefting, Henk van Lingen, Gonny van der Maten, Wim van der Meer, Willem Meertens, Arie Metaal, Marten Nap, Joost Pijpers, Sjoerd Plantenga, Jaap Remmelzwaal, Roeland de Reuver, Willemijn Roodbergen, Arie Schüller, Han Siemons, Piet van der Steen, Marieke Stoel, Wannes Vanderhoeven (B), Gert Visser, Hans van Vliet, Tera Voorwinden, Martijn van de Weerd, Mirjam Weerheim, Nico Weesjes, Geerten van de Wetering, Dennis van der Wijk, Wouter van der Wilt, Bert Wisgerhof, Kees Wisse, Paul van der Woude, Annelies van Zoelen-Kuus, Dick van Zoelen, Everhard Zwart, Gerard Zwart
Kistorgel Dominique Afink
Harmonium Klaas van Boggelen, Tommy van Doorn, Erik-Jan Eradus, Ad van Pelt, Arie Schüller, Wannes Vanderhoeven (B), Kees Wisse, Gerard Zwart
Accordeon  Maartje de Boer 
Beiaard Carl van Eyndhoven (B), Malgosia Fiebig, Frans Haagen, Henk Veldman, Jos Vogel
Celesta Jérôme Brodin
Slagwerk Martijn Boom, Vincent Dekker, Barbera Verhaar, Joanne Verweij
Marimba Martijn Boom
Sopraan Esther Barten, Annie van den Broek, Paul van Cadsand, Joke van Diggelen, Gera van Heezik-Douw, Maartje de Heij, Claske Honkoop, Natasja van der Hout, Mariët Kaasschieter, Mariëlle Kirkels, Astrid Lammers, Esther Luijer, Nienke Otten, Damaris Ruiter, Anne Schraagen, Pia Schütz, Silvia da Silva Martinho, Ellis Souwerbren, Marieke Steenhoek, Willemijn van der Toorn, Leonie de Vries, Janneke Wezeman, Henrike Wubs
Mezzosopraan   Maria de Moel, Ilona Stokvis
Alt Luciana Cueto, Annemieke Geerse-van der Molen, Tanya Gelsema, Marie-Louise de Graaf-Fokkema, Tjitske Huisman, Marieke van der Kooij, Lotte Saan, Kirsten Vis
Countertenor Barnabás Hegyi
Tenor Wilfried Brussee, Hein Engelhard, Sander Hol, Henk Jonker, Nico Landsman, Léon van Liere, Christiaan Mak, Satoshi Mizukoshi, Richard Muijsers, Jos van der Velde, Henk Westland, Kees de With
Bariton Erik-Jan Eradus, Dick van der Lecq
Bas Dick van Deelen, Gert-Jan Geerse, Bastiaan de Haan, Ron Kuijper, Evert Jan Nagtegaal, Bram Trouwborst, Bert van de Wetering
Koren Borssele: Mannenkoor De Troyesangers, Den Haag: Schola Cantorum Capella Sti. Jacobi, Hamburg (D): Jugendkantorei St. Michaelis, Harmelen: RK Gemengd Koor Sint Caecilia, Nieuwkoop: Chr. Gem. Zangvereniging Con Amore, Ouderkerk aan den IJssel: Chr. Gemengd koor Oefening en Stichting, Kamerkoor Pro Musica, Oudewater: Gregoriaanse Schola, Steinhagen (D): Kantorei der Laurentiuskirche, Utrecht: Capella Augustini, Musica Vocalis; Vocaal Ensemble Multiple Voice, Woerden: Gemengd koor Chaverim, Gregoriaanse Schola, Jubilate Deo, Regionaal Koor Foundation, Vesperzanggroep, Woudenberg: Gemengd koor Con Amore, Wijk bij Duurstede: Vocaal Ensemble Oct-Opus, Zegveld: Jongerenkoor Espérance
Orkest Accademia Amsterdam
Dirigenten Leo Blankers (1969-2013), Kees Blokhuis, Esther Dijkstra, Ulrike Dressel (D), Frits Gombert, Paul de Kok, Jos Laus, Chris Pouw, Annette Petrick (D), George Pluimakers, Bertie van Sevenbergen, Rien Verbeek (1954-2015), Henk Vermeulen, Hartwig Willenbrock (D)

...